ATRANS - Centrum językowe

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

ATRANS - Centrum Językowe to uznane biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w kompleksowych usługach w zakresie przekładów pisemnych z języka angielskiego oraz innych języków europejskich - niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, czeskiego oraz słowackiego. Firma realizuje zlecenia tłumaczeniowe z takich branż, jak:

  • prawo,
  • budownictwo,
  • ekonomia,
  • księgowość,
  • Unia Europejska,
  • technika,
  • ekologia,
  • medycyna,
  • edukacja.

Pracujący w centrum tłumacz angielskiego z Bielska-Białej jest doświadczonym filologiem, który posiada uprawnienia do wykonywania tłumaczeń przysięgłych. Specjalista ten ma odpowiednie certyfikaty oraz dyplom renomowanego uniwersytetu. Ponadto, aby zagwarantować swoim klientom bezbłędność przekładów tekstów specjalistycznych pod względem merytorycznym, współpracuje z ekspertami z wielu branż.

Biuro zapewnia krótkie terminy wykonania zleceń, dostosowane do potrzeb klientów. Przed rozpoczęciem realizacji zamówień firma przygotowuje dla klienta ich indywidualną wycenę. Wycena jest bezpłatna i jest dostarczana klientowi w tym samym dniu roboczym, w którym złożył on swoje zapytanie. Co ważne, biuro gwarantuje również pełną ochronę danych osobowych, poufność dokumentów przekazanych do przetłumaczenia oraz dyskrecję.

Standardowa strona rozliczeniowa tekstu obejmuje 1500 znaków dokumentu przetłumaczonego, który jest liczony jako suma poszczególnych liter, spacji, znaków interpunkcyjnych i akapitów. Wszystkie teksty są tłumaczone z zachowaniem układu oryginału. Na życzenie klienta tekst może być przygotowany w wersji papierowej w większej ilości egzemplarzy oraz może być nagrany na większą ilość nośników CD bądź innych.

Oferta firmy skierowana jest nie tylko do mieszkańców Bielska-Białej, Żywca i okolic, ale również do przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych z całej Polski i krajów UE. Dzięki temu, że biuro zapewnia obsługę tłumaczeń z języka angielskiego i innych języków przez Internet, zlecenia realizowane są sprawnie i bezproblemowo. Tłumaczenia, które muszą być opatrzone podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, przesyłane są listem poleconym pod wskazany przez klienta adres.

Dodano: 06-02-2019
Autor: Hanna Zalewska
Źródło:
http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: