ISOLIT Piotr Ulfig

  • Telefon: (015) 842 08 93
  • WWW: http://www.isolit.pl/
  • Miejscowość: Stalowa Wola
  • Adres: 1 Sierpnia 24
  • Kod pocztowy: 37-450

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Gdy w pomieszczeniu pojawia się wilgoć, nie ma czasu na zwłokę w podejmowaniu decyzji. Powietrze zanieczyszczone trującymi cząsteczkami pleśni i innymi drobnoustrojami stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Poza tym grzyb na ścianach rozrasta się w szybkim tempie, co nie pomaga utrzymać w budynku pożądanego wyglądu i wystroju.

W pozbywaniu się wilgoci na pewno pomaga wietrzenie, jednak najczęściej źródłem problemu są błędy na etapie budowania domu czy bloku mieszkalnego. Wtedy nie pozostaje nic innego jak zaizolować mury i tym samym nie dopuścić do powrotu wilgoci. W specjalnej metodzie osuszania metodą iniekcji najważniejszą rolę pełnią preparaty chemiczne. Są one również niezbędne do dokładnego usuwania wszelkich drobnoustrojów i nieprzyjemnego zapachu stęchlizny.

Zarówno sprzedażą, jak i wykorzystywaniem w trakcie serwisów preparatów do odgrzybiania zajmuje się firma ISOLIT, która posiada doświadczenie na rynku sięgające 1992 roku. Co ciekawe, chemia i metody stosowane przez przedsiębiorstwo pomogły uwolnić od wilgoci takie budynki jak Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem, Teatr imienia Stefana Jaracza w Łodzi, budynek Herbapolu w Pruszkowie, biurowiec PKP w Stróży czy obiekty Akademii Podlaskiej w Siedlcach, a także wiele prywatnych mieszkań.

Odgrzybianie ścian preparatami daje kilka ważnych korzyści:

  • skutecznie i trwale usuwa trujące i rozwijające się drobnoustroje, plamy wilgoci, grzyby,
  • eliminuje nieprzyjemny zapach wilgotnego pomieszczenia,
  • zabezpiecza ściany przed ponownym rozwojem pleśni,
  • nie wymaga skomplikowanych czynności budowlanych i remontowych.

Stosowane do odgrzybiania ścian środki chemiczne są bezpieczne dla mieszkańców budynku. Specjalna metoda iniekcji pozwala wprowadzić je bezpośrednio w mur. Dzięki preparatom można również uchronić przed wilgocią piwnice, fundamenty czy ściany wewnętrzne. Doświadczenie pracowników firmy ISOLIT ułatwia dobór sprawdzonych, najlepszych w danym przypadku środków chemicznych do odgrzybiania, co gwarantuje pożądany efekt: powietrze i ściany wolne od wilgoci.

Dodano: 13-01-2019
Autor: Ryszard Marciniak
Źródło:
http://www.isolit.pl/Dodaj komentarz


Brak komentarzy!

Również W Pobliżu: